| yubitha a întrebat:

Este posibil sa raman insarcinata daca am facut sex neprotejat, eu fiind virgina, dar prietenul meu a ejaculat in afara

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Da, dar e putin probabil. Sanse sunt pentru ca lubrifiantul penisului contine spermastozoizi dar sunt sanse mici.

| soraluisatan a răspuns:

Chiar daca a ejaculat in afara este posibil! mai bine fa ti un test de sarcina ca sa fii sigura!

| Alexandra_2188 a răspuns:

Stai ca nu inteleg ai facut sex da esti virgina?

| HuminiucEmilian a răspuns:

Deci din moment ce a ejaculat in afara vaginului, poti sa stai fara grija, pentru a ramane insarcinata trebuie un jet puternic in vagin ca spermatozoizii sa ajunga la ovul Deci:Stai calma totul e bine, nu esti insarcinata

| afly21 a răspuns:

Da.e posibil...

| drhotzu a răspuns:

Better safe then sorry...
mereu exista "riscul" sa ramai insarcinata atat timp cat nu folositi metode de contraceptie. asa ca mai bine mai reduceti din tigari si luati prezervative! e o afacere mai buna!