| ana_6741 a întrebat:

Este posibili sa nu sangerezi in timpul primului contact sexual chiar daca ti se rupe himenul?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil.

| rita a răspuns:

Pe lumea asta orice este posibil laughing

| adda_7951 a răspuns:

Este posibil
fiecare femeie este diferita de altele

| wendy a răspuns:

Exista mai multe posibilitati pentru care nu exista sangerare dupa primul contact sexual, fie himenul este elastic si nu se rupe, fie se rupe insa fara prezenta sangerarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai numai impresia ca s-a rupt.Am intilnit o femeie cu himen elastic.La gimnaste e cel mai des intilnit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te scoti de la tovaras ca ai fost fata mare. dar nu i asa tu te-ai frecat dinainte

| DeeDee_1261 a răspuns:

DA se poate si asahappy

| violetadobra a răspuns:

Da, posibil dar nu obligatoriu