| anonim_4396 a întrebat:

Este tare dureros prima oara?

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Credeam ca dupa sfatul pe care ti l-am dat,o sa iti iei gandul de la acest lucru straight face.Sper ca intrebarea ta sa fie pura curiozitate,desi nu cred.
Si ca sa iti raspund totusi la intrebare,depinde de elasticitatea himenului. Daca ai folosit tampoane (OB), s-ar putea sa iti fi rupt deja himenul. Daca nu, poate fi destul de dureros prima oara.

| Pustoaicka50 a răspuns:

Depinde de persoana pentru ca nu putem sa spunem ca la o fata care sa masturbat cu 2 degete inainte de primul act sexual s-o mai doara fata de alta care nu s-a masturbat deloc si mai conteaza si daca se formeaza organsm pentru ca atunci himenu se dilata pe cand la alta la unde nu se formeaza orgasm nu se dilata himenu.PWP sper sa-ti fi fost de ajutor

| adrisss a răspuns:

Heii depinde de organsim...

| DailySmoker a răspuns:

Pfoaaai, nici nu stii, e ca si cum cineva ar parca un camion in puta ta happy

| cosmingr11_8096 a răspuns:

Doar putin