| Irina_Lavinia_1999 a întrebat:

Este un baiat care eu cred ca ma place dar nu sunt sigura ca este adevarat. Baiatul de la inceputul semestrului 2 a inceput sa vorbeasca mai mult decat este normal ma tachina mereu facea glume care ma faceau sa am nervi pe el,incepea de la un timp sa se holbeze un pic la mine de parca vedea o fantoma si de atunci cautam sa ma duc fara motiv in pauza la etajul 2, si o data am reusit sa fiu singura cu el si avea atunci un zambet de parca erai in al 1000 lea cer si mai ales mai mereu incepea sa isi faca griji vazandu-ma ca am probleme adica eram racita si era foarte ingrijorat. Are vreo legatura ca este zodia balanta iar eu sagetator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place sigurrr! Daca il placi si tu, incearca sa stai cu el! big grin

8 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Da,el e sortit sa fie demonul care distruge lumea si tu ingerul care o salveaza.Sunteti ceva gen "star-crossed lovers".
Ce treaba au zodiile cu relatia voastra?

| nic3rr a răspuns:

Cred ca te place. Oricum, zodia n-are nici o legatura cu dragostea, sa cu viata. Toate chestile de genul sunt niste prostii care manipuleaza.

| Irina_Lavinia_1999 explică:

Am uitat sa spun ceva acolo sus baiatul cand se mai uita la mine eram stanjenita si camd ma mai uitam ma prindea si de alta data imi parea rau ca nu-l mai privesc

| Irina_Lavinia_1999 explică:

Ce naiba ai vrut sa spui? Si daca ma place vreau sa aflu zi-mi pe sleau.

| Irina_Lavinia_1999 explică:

Scuza-ma dar nu prea inteleg si ce inseamna star-crossed lovers?

| Irina_Lavinia_1999 explică:

Si tare as vrea sa fie o data o relatie dar nu este

| Irina_Lavinia_1999 explică:

Va multumesc mul pentru mesaje si vreau sa va mai intreb ceva
Eu ieri am gasit in cereale o cereala sub forma de inima fix cand vorbeam cu mami despre el

| Irina_Lavinia_1999 explică:

Ar fi o coincidenta?