| Blondinutza a întrebat:

Este un baiat "x" care stiu ca ma placea dar acum imi place si mie de el si nu stiu ce sa mai cred acum.pt ca el ma gadila ca sa ma supere apoi ma lua in brate ca cica sa ma consoleze iar azi a vrut sa stam in ora de mzica(noi nu o faceam astazi) intr-o alta sala singuri dar el mai "gadila" o alta fata de cateva zile la fel cum imi face si mie si o ia in brate cat de cat (mai rar ca pe mine) si as vrea sa stiu daca voi va da-ti seama pe cine place. decihappy?

3 răspunsuri:
| anamaria0974 a răspuns:

Intai invata sa pui si tu punct, virgula ca sa intelegem si noi ce vrei. Si cred ca ar trebui sa vorbesti cu el sa il intrebi daca te place sau nu. Daca mai vrea sa fiti impreuna sau nu. Din ceea ce am inteles va intelegeti destul de bine deci spune-i cat mai curand ce simti. Bafta!

| bogdan72 a răspuns:

Te place. Nu gen sa cada pe jos, dar e clar interesat de tine laughing. Nefiind ceva foarte "intim" chestia cu gadilatu' isi incearca norocul si el cu altele. Ma rog, eu zic ca te place.

Răspuns utilizator avertizat