| anonim_4396 a întrebat:

Este un tip cu care am niste prieteni comuni si ma intalnesc de cateva ori pe an, cand ma duc in alt oras. E destul de mare pe langa mine si mereu cand ma duc si ma intalnesc cu el face cate un gest care imi arata ca poate nu ma vede doar ca pe o prietena. Mereu cand ne vedem se uita in ochii mei foarte intens si mult iar prima data cand ne-am intalnit a pus multe intrebari in legatura cu viata mea. Adica daca am iubit, daca imi place de cineva, de cine, daca imi mai place, de ce nu imi mai place si genul asta de intrebari. Dupa, ne-am intalnit peste cateva luni si m-a intrebat la cat ne vedem dar el s-a referit la altceva atunci. Ma alinta si m-a si pupat pe obraz. Doar ca nu imi prea da like la poze si ma intreb daca nu se comporta asa cu toata lumea...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se comporta asa cu toate fetele pe care le place: pana la urma trebuie ca una sa cedeze!

| Doub a răspuns:

" Doar ca nu imi prea da like la poze si ma intreb daca nu se comporta asa cu toata lumea..."- Wth.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fel de om nu da like-uri la poze? P-asta nu merita nici sa-l bagi in seama! Ce scarba!