| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo pozitie in care nu va place sa faceti sex? Sau ce anume nu va place sa faceti in dormitor?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Sigur ca sint pozitii in care nu-mi place sa dau din fund, dar sa stii ca nu sunt mai pretentioase in pat decat fetele, si mai ales celea tinere, sunt capricioase, manzoase laughing laughing, ce tine de placerea in dormitor, nu mi-ar placea sa dau drumul la,, o nuca'' laughing laughing laughing laughing, ca o sa miroase nu e bine happy

lolita
| lolita a răspuns:

Cam grea intrebarea, mai bine ma intreabi ce-mi place laughing. amandoi suntem deschisi la nou.

| r8driver a răspuns:

Nu-mi place sa gatesc in dormitorrolling on the floor Imi place toate pozitiile sa fac sex in afara de aia cu linbelerolling on the floor prefer sa ramin datorrolling on the floorrolling on the floor uimestema tu acum ce nu-ti place...

| r8driver a răspuns:

Ok...nu incerca sa ne ocolesti spune-ne ce nu-ti place sa faci in dormitor?thinking

| r8driver a răspuns:

Am uitat...nici mie nu-mi plac asteawinking pai ori fac sex ori ma bat.

| r8driver a răspuns:

@pypa007 o sa dau si cu linbuta dar trebuie sa vad intai daca meritawinking

| r8driver a răspuns:

@rebeca multi inaintekiss

Răspuns utilizator avertizat
| buli a răspuns:

Nu-mi place sa dorm in dormitor :d.

| pypa007 a răspuns:

Nu in place gatesc in dormitor in rest toate pozitile as ok
r8driver pai dc nu dai si cu limbuta pe la pasarica rolling on the floor nu te musca nu as face nimica pasarica rolling on the floorrolling on the floor ce team ca o sa te muste cumva ca nu dai limbute rolling on the floorrolling on the floor r8driver cand faci dragoste cu pretena ta trebuie si sa o sactifacti pe ea asa cum tesactifate ea pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop, n-o sa va cer astatongue dar sub protectia anonimatului se pot purta discutii deschisehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...de exemplu nu-mi plac jocuriile sado-maso

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Rebeca, cati ani ai, draga?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. cu capul in jos;
2. curatenie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Oliana. 21 draga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms, la felhappy

| emilia46_9849 a răspuns:

Eu nu as incerk niciodata sa fc oral qiva.cred ca as vomita pe el!rolling on the floor
mii se pare de-a dreptul ingrozitor!