| tal4556 a întrebat:

Este vreun termen care sa zica ca tu ca barbat esti afemeiat dar cu barbati?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Nu există, nici măcar în engleză nu există, doar dacă nu vrei să folosești maneater, care e ehivalentul feminin al lui womanizer laughing

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca formularea ta este neclara/ambigua, se poate presupune ca este posibil si probabil sa te referit la termenul, cuvantul :
PEDERÁST, pederaști, s. m. Persoană care practică homosexualitatea; homosexual. – Din fr. pédéraste.
sursa: DEX '98 (1998)
Multa sanatate!

| SanduCiorba69 a răspuns:

Gay