| Alize a întrebat:

se poate schimba un barbat afemeiat?

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca vrea el sau daca ai tu o putere imensa asupra lui. cam toti se linistesc pe la o varsta, dar mai sunt unii care asa mor

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am aproape de 60 ani. Am regasit, decurand, un fost coleg de liceu care era afemeiat. Si acum, pe Facebook, nu are prieteni barbati de cat 2-3. In rest, femei. "Lupu-si schimba parul dar naravul ba".

| On3St4r a răspuns:

Da, când găsește persoana potrivită. Dacă primește tot ce are nevoie de la ea, nu mai caută și în altă parte.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar tie ti-ar placea un baiat caruia sa nu-i placa fetele?

| cristimihailov a răspuns:

Depinde de gradul de implicare in aceasta "afemeiere" in plus depinde mult si de motivele care il determina.

Acestea sunt motive ale lui, personale.

In general se intampla. Dar foarte rar. Pentru ca exista si situatia in care poate recidiva de cele mai multe ori.

| Chimied a răspuns:

Desigur, doar daca vrea.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Cred ca dalaughing Din fericire, nu am intalnit un asemenea baiat...Sau poate da?

| BeatriceL90L a răspuns:

Stiu un baiat care ani de zile a fost un gagicar. Nu avea relatii stabile (nici macar 1 luna nu ramanea cu vreo fata). El era cu gasca lui de baieti si agata cate-o fata cand vroia el. Este un baiat frumos ce-i drept. Acum 4 ani am vazut si nu mi-a venit sa cred! Este intr-o relatie stabila, fata este penticostala (nu este dintre fetele care chiar merg des la biserica, este o fata moderna insa simpla). Sunt impreuna de 3-4 ani si cred cat de curand vor face si nunta. Este de nerecunoscut baiatul!

| eu1234512345 a răspuns:

Da, se poate schimba, acum depinde de baiat, doar n-o sa ramana asa toata viata.

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Cum sa nu! Odata am fost in tabara cu un astfel de tip. In primele doua zile inca nu eram sigura daca este baiat sau fata (ma refer la caracter) insa dupa cateva zile in care s-a agatat de na mai "inflacarata" daca ma intelegi devenise baiat in toata regula... happy

| NorbIdk a răspuns:

Nu se poate schimba, ii plac femeile, exagereasa... asta e felul lui, nu ai ce sa ii faci.