| Macheciau a întrebat:

Este ziua de nume a unei fete pe care o plac si ne intalnim.Pe langa cadou vreau sa ii dau si o scrisoare,, de dragoste" in care sa ii spun ca o iubesc.Dar vreau sa fie un pic si de umor de exemplu dupa ce ii spun ca o iubesc sa spun ceva de genu:,, Ce te-am uimit? Asta a fost si scopul. Aveti idei de asemenea texte?

FundaVOT

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce te-am uimit? asta a fost si scopul" stai, stai, ah, *sterge lacrima", laughing.
Nu, n-am, sunt prea complexe.

| EmanuelKant a răspuns:

Fii baiat nu lingau ma.Las-o naibi de poezie.

| Anonimul46 a răspuns:

Frate unei fete nu ii place sa i se zică te iubesc printr-un text, mesaj! Iubitei mele ii place sa fie sărutată,. alintata toata ziua. Cand facem sex ma pune sa o dezbrac eu, dar ea vrea sa nu ii bag penisul in vaginul ei! Vrea sa o strand ii braţe, sa o ling in vagin, pe sâni din astea. Deci nu ii scrie o scrisoare!