| angemon500 a întrebat:

Ce cadou sa ii i-au unei fete de ziua ei.P.S-NU suntem impreuna.Sa fie ceva foarte frumos. FundaVOT.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-i că e frumoasă, e cel mai frumos cadou. Și cred că este, fiindcă tu pari foarte îndrăgostit de ea. happy
Eu zic să-i duci, pentru început, o cutie cu ciocolată, cu fundiță aurie, găsești sortimente foarte frumoase în hipermarketuri. Și un buchețel de flori. Cred că e de ajuns.

| angemon500 explică (pentru floresdemayo):

Iti dau funda pentru ca imi place foarte mult gandirea ta! :*

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

•cercei
•esarfa
•Un tablou cu o poza cu ea sau idolul ei
•un set de bratari

| baru a răspuns:

O carte, un lantisor, o bratara... fara lenjerie. Sa nu uiti de flori, daca se poate fara ambalaj....La multi ani!

| kissyou a răspuns:

O bijuterie mica sau ceva frumos de ornament pentru casa cum ar fi o lumanare parfumata ceva mai speciala impreuna cu o floare vor fi intotdeauna apreciate de o fata. Daca tot este iarna sunt sigura ca o sa-i placa si o esarfa calduroasa si la moda. Sa uitam de animalutele de plus pentru ca nu toate fetele vor fi incantate sa primeasca plusuri, si apoi mai depinde si de personalitatea persoanei, dar daca cumperi unul din obiectele mentionate mai sus nu ai cum sa dai gres. Sper ca te-am ajutat:*

| Otto2014 a răspuns:

O perna in forma de inima.

| Matrixy a răspuns:

O poza cu ea (sau un colaj) pusa in rama, si una cit mai mare... o sa-i placa, te asigur... fetelor le plac pozele.

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

Hmmmm...
ce zici de un parfum sau o esarfa sau o bratari sau un lancisor
depinde ce ii place

| Ally563 a răspuns:

Salutare!
Poti sa-i oferi un accesoriu mitiel (lantisor, bratara, etc) pe care sa il pui intr-o cutiuta mica de cadou, o cutie de bomboane de ciocolata si un buchet de flori. Sper ca te-am ajutat si nu uita ca gestul conteaza. Sunt sigura ca o sa se bucucure.

| Ilidan a răspuns:

Prima data afla cei place. cu cat afli mai multe cu atat mai bine! daca ii plac florile ii poti lua o floare, daca ii plac cateii ii poti lua un bibelou cu un catel intelegi ideea este sa descoperi cei place dupa ideiile iti vin in cap! daca nu stii cei place intreaba o prietena dea ei nu trebuie sa-ti fie rusine! bafta!