| BadBoyCristy a întrebat:

Esti lesby? Daca da, de ce?
Funda la cel mai lamuritor raspuns.

Răspuns Câştigător
| roxanyk_3917 a răspuns:

Buna nu st lesby am iubit dar am o amica care este lesby si am intrebat-o dc nu ii plac si ei baieti si a zis ca a avut o prietena f buna cu care se intelegea f bine si sau apropiat atat de mult iincat anka amica mea a inceput sa se simta atrasa de ea si incet incet s-a indragostit de ea si a simtit ca ca se simte mai bine cu o iubita decat cu un iubit a zis ca iubita a inteleso mai mult si ia oferit mai multa placere si de asta unele fete devin lesby fara sa isi dea seama sau am mai auzit ca unele fete au mai multa incredere intr-o fata ca nu isi bate joc decat intr-un baiat si multe alte motive pup

2 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Eu nu sunt gay sau lesby dar cred ca te pot ajuta.Pai in primul rand motivul pentru care o persoana e lesby este acelasi ca si motivul pentru care o persoana e gay...Este exact acelasi lucru.De ce? Hm pai daca as spune ca asa s-au nascut unii oameni as gresi complet deoarece atractia de acelasi sex apare in timpul vietii datorita unor factori care afecteaza psihicul.Asa am citit eu pe net...Se poate corecta dar pentru asta trebuie mers la un psiholog.Si in plus trebuie sa vrei sa se intample o schimbare.

| BlackAngel_4987 a răspuns:

Nu sunt lesby. dar stiu niste motive pentru care unele fete sunt.
deci
unele fete sunt lesby deoarece li se par foarte sexy persoanele de gen feminin si sunt atrase de acestea.
altul poate fi faptul ca cu baietii nu au atatea in comun decat cu fetele si acum sa fim seriosi.o fata se intelege de 1000 de ori mai bine cu o alta fata decat cu un baiat.
ar mai fi faptul ca li se par la moda sa fie lesby si doar de asta unele fete sunt lesby...
mai sunt si alte motive dar momentan numai astea me'au venit in mintebig grin... funda?batting eyelashes