| minny26 a întrebat:

Eu am facut sex si dragoste in acelasi timp doar cu 2 persoane.credeti ca ar trebui sa sparg gheata?

5 răspunsuri:
| buburuzzz a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fii un pic mai explicita, n-am inteles nimic din cerinta ta

| moftuliki a răspuns:

Vreai sa spui ca ai facut-o doar cu 2 persoane care pentru tine inseamna prea putin? daca da eu zis ca sprgi ghiata adica sa incerci cu mai multe doar daca acele persoane merita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Don't get it d'oh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pierdut timpul... Daca nu erau de la 10 in sus degeaba. Dar cum vine asta sex si dragoste in acelasi timp? Sunt diferite? Aha! Dragoste numesti aia in vaginlaughing si sex in celelalte gauri(ca ai destule...)