| ady4love2011 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot cuceri o fata timida. O cunosc de la basket. Vine mereu cu un amic de-al ei. Dar in afara de acel baiat ea nu mai vb cu nimeni. Eu am reusit sa sparg gheata. De la un timp vb si cu mine. Dar nu stiu sa procedez cu o fata timida ca s-o invit in oras. Aveti idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa o intrebi daca vrea sa va intalniti afara sa va plimbati, nu o fa sa sune ca o intalnire ca sa se sperie. Ai putea atunci sa ii faci cinste cu o inghetata, suc, etc. Apoi ai putea sa o mai chemi o data intr-un parc si sa ii spui ce simti pentru ea, fara sa grabesti lucrurile. In tot timpul asta incearca sa ii faci complimente, dar nu exagerate. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Te duci la ea si ii vorbesti direct sau daca nu merge ii cer un nr de tel sau id de mess. Fii barbat nu lasa Timiditatea sa te cumprinda si pe tine. Succes!

| Vokii a răspuns:

Paai. mai intai castigai increderea apoi dai si tu semne c-o placi.
Si invit-o in oras. vezi ce zice.
Bafta! kiss

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Daca e timida sigur e mai mamaoasa.Mai intai ar trebui sa te dai bine pe langa parinti ei apoi o inviti la un suc apoi la o cina si asa mai departe.

BAFTAAAAAA!

| Tanya4you a răspuns:

Pai daca e timida km altfel decat sa o intrebi u ...credema fetele asa se gandesc "daca e baiat si ma place el trebuie sa imi zica ceva mai intai", asa ca hai da.o gata!

| loredanasweety6 a răspuns:

Mai bine las-o in lumea ei. Nu se merita sa te bagi pe o fata timida si mai ales fara prieteni si care e la basket laughing.