| anonim_4396 a întrebat:

Eu am o poveste mai lunga... mie si prietenei mele ne de un baiat cu 3 clase mai mare. un coleg de-al meu i-a spus de noi si acesta a zis despre noi ca suntem niste scorpii si ca ne uraste si nu ne suporta.il cheama catalin si e foarte dragut, dar si colegul meu si o alta prietena a mea mi-au spus ca intr-adevar asta a zis despre noi.nu prea cred, dar sunt foarte afectata de asta pentru ca nici macar nu ne cunoaste...ar fi putut sa ne acorde o sansa si sa nu ne judece inainte de a stii macar cum ne cheamacryingsadce ar trebui sa fac? nu am nici macar curaj sa ii vorbesc. Ce sa faaac? ajutati-ma plzzzzz!

7 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mai astepti, nu vrei sa iti placa de un baiat doar tie?(sau imparti tot cu prietena ta?)O sa ai timp si de baieti, acum ar trebui sa pui mai multa atentie pe scoala, sa inveti si sa iei note mari si sa nu iti fie gandul la baieti de la varsta asta frageda.winking

| Silviu591 a răspuns:

Si daca ar stii cum va numiti ce? invata.serios.indragosteste`te de cu totul altceva in afara de baieti(momentan) sa mai cresti olea. dupa mai vorbim.succes la scoala

| georgy7165 a răspuns:

Baiatul poate are prietena.Si daca e cu 3 ani mai amre poate vrea ca si fetele cu care vorbeste sa fie mai mari pentru ca tu pari cam mica din poza...

| dyddyyyx18 a răspuns:

Vb cu tu cu el. De preferat sa fie singur. Poate te place. Da nu voiai sa o recunoasca de fata cu prietenii lui. Tine (ca toti baietii de altfel) la orgoliul lui, nu crezi?
Si inca ceva; vb tu, nu mai trimite pe x si y. Nici tu cred ca nu ai recunoaste daca iti place de cineva in conditiile astea.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Si da, ar fi mai indicat sa lasi chestiile astea; o sa tot ai timp si de asa ceva.

| yomya a răspuns:

Ancutza daca tu esti cea din poza cred ca esti mult prea mik sa te gandesti la asa ceva.in plus tipul e cu 3 ani mai mere ce va face sa credeti ca nu are prietena sau ca nu ii place de altcineva?

| NicoLLe_5415 a răspuns:

Sincer... dupa aparente esti cam mica sa te preocupe... banuiesc ca tipul va termina in curand asa ca nu ai dc sa te preocupi