| HinataYuno a întrebat:

Hei. Funda. Vreau sa va cer parerea in legatura cu urmatoarea poveste, nu mai stiu ce sa cred. Am plecat vineri intr-o excursie, un baiat imi parea dragut. Sambata am mers mai multi mai intai la lautari si am facut cunostiinta cu el, dupa mi-a spus ca nu ii place sa danseze, si ca nu stie. Mai tarziu, am plecat jumate din noi in club, si el a venit. S-a imbatat si eu la fel, am dansat si s-a pus chiar langa mine la un moment-dat. Dupa ce am plecat, restul vorbeau si o prietena care stia a spus in soapta "Ti s-a indeplinit visul cu Gabi!" si toti au auzit, el a tacut. Urmatoarea zi treceam intamplator pe langa el si un coleg. Si vorbeau, colegul meu a intrebat : Iti place de ea? El: Care ea? Colegul : *my family name*? El: Care *my family name* (suntem doua cu acelasi nume)? Colegul : Andreea. El: Eram doar beat aseara, atat. Si dupa au tacut. Cand am urcat in autocar, toti spuneau "Hai langa ea" si eu m-am rastit la ei. "Lasati-l sa stea acolo, daca nu vrea sa vina". Le-am auzit pe una L. si una N.ca vorbeau de el ca e suparat. Si am oprit dupa la o benzinarie, si am oprit dupa la o benzinarie si m-am dus la baie era si el acolo, cu inca cativa, si un coleg de al lui a spus " Uiteti, iubita din club, S." El: "Mda, bine"(parea sec) Colegul lui : Dar ce acum nu iti mai place de ea? El: *in soapta* Cum o cheama? O colega de a mea : Andreea El : E urata(totusi avea o fata de parca ar fi vomitat ceva). Dupa cand am urcat in autobuz, iarasi le-am auzit pe alea doua ca cica e mai suparat si ca le e mila de el. Azi la scoala stateam cu o colega la cancelarie si a venit si el, se ducea la info, si a mers cativa pasi si a intors capul si s-a uitat insistent la mine, si colega mea a observat. Si am aflat ca suntem nascuti in aceiasi zi, doar ca el e cu un an mai mare. Voi ce parere aveti de situatie? Unele prietene zic ca ma place, dar nu isi recunoaste sentimentele, altele ca pune doar paie pe foc..Eu am un terci de ganduri in cap. Nu stiu ce sa cred.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Lasă-te de băutură dacă nu poți s-o duci!

| HinataYuno explică (pentru mihai69):

Eu pot sa o duc, el nu prea putea... laughing

| Skumpyk a răspuns:

Nu te place