| Fetitafashion27 a întrebat:

Eu cu iubitul meu vrem mai multa intimitate, nu mai vrem sa facem sex cu grija ca ai nostri ne-ar auzi. Vrem sa inchiriem un apartament cateva ore si nu stim daca putem ca minori (17 ani). Intrebarea mea este pentru cei care au mai inchiriat sa-mi spuna si mie demersul!

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dar daca ai vostri va lasa sa aveti o relatie (intre noi fie vorba, eu daca as fi tac-tu nu te-as lasa) ce credeti voi ca isi imagienaza ca faceti in camera voastra...ca jucati tabinet?! Nu cred!winking

| darrio2007 a răspuns:

Cine iti inchiriaza tie un apartament cateva ore, fiind si minori? Sună un prieten.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ania are dreptate, nu aveti voie sa face ti sex deoarece nu sunteti casatoriti, mai lasati prostia asta cu sexul inainte de casatorie, iar ca sa inchiriezi camera de hotel costă ai bani? Fiind amindoi minori nu va inchiriaza niciun hotal camere, ce sa mai vorbim de apartament, vise, abtineti va si puneti mina pe carte, aveti teme de scoală.

| ania a răspuns:

Ati fi mai fericiti daca nu ati mai face sex deloc pana la casatorie.

| IamJoKeR a răspuns (pentru ania):

Domnului să ne rugăm!

| ZyRRe a răspuns (pentru ania):

Nu ti-a cerut nimeni sfatul in legatura cu acest aspect, deci ar trebui sa nu il mai dai neintrebata. Fiecare face ce doreste cu viata/corpul sau.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ania):

Poti sa fii fericit si fara sa faci sex dupa casatorie.
Fericirae nu consta in sex, consta in sentimente puternice, care pornesc din suflet nu din instinct animalic

| Violleta2022 a răspuns:

Ca minori nu aveti cum sa inchiriati nimic, pentru ca-i ilegal.
Sex fara grija puteti face acasa la unul din voi, cand parintii sunt plecati. Luati-le si voi bilete la film... si aveti 2 ore de zbenguiala, dar NU UITATI de PREZERVATIVE, fiindca lipsa lor va vor da mari batai de cap.
Inca ceva: zgomotele nu sunt permise nici la hotel, motel sau in alta parte, fiindca se va alerta gazda sau receptionerul si vor anunta Politia.

| Sofer a răspuns:

Faceți si voi sex in liniște si inchideti ușa.

| Crackman a răspuns:

Mergi la un hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Eu nu sunt minor, însă mi s-a întâmplat de mai multe ori ca in regim hotelier sa nu mi se perceapă act de identitate ci doar banii,

așa că e foarte posibil sa reușiți, iar in plus, nu averii nimic de pierdut

Până la urmă aveți 17 ani nu averii sub 16 ani așa că e totul în regulă în opinia mea

Succes!

| Anuskaa a răspuns:

Nu stiu daca puteti inchiria apartament cateva ore. Eventual camera intr-un hotel.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Da clar ca o sa puteti daca nu va lasa la hotel incercati la un motel sau cv mai mic, ma bucur pentru voi ca sunteti suficient de responsabili la varsta asta in legatura cu intimitatea voastra. Dar sa nu uitati si de protecție!