| ßέßέ a întrebat:

Eu nu ii mai inteleg deloc pe baieti. M-am despartit de prietenul meu in conditii aiurea cu injuraturi din partea lui si cu vorbe ca nu il mai intereseaza de mine. Mi-am pus dupa cateva zile o poza la avatar cu un alt baiat si o inceput ca cine ii ala si nu stiu ce. Mare scandal. Adica la toata urma, el mi-o dat papucii si tot el cu gura mare? Adica ce se astepta sa ma intorc la el ca de fiecare data? Intrebare : de ce [unii! ] baieti sunt asa orgoliosi si chiar daca e vina lor, fac pe victimele?

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Vina e a ta bai duduie, cum sa iti pui poza cu altcineva, si eu ti-as face la fel, asta este o tampenie ce ai facut, ce e asa de greu de inteles, a? daca el avea o poza cu alta fata tu cum ai face?

| nicol20 a răspuns:

Jur ca si eu am patit asa ceva si eu m-am certat de fostul meu prieten cu injuraturi si jigniri iar dupa un an ma cauta sa ne impacam nu mai pun la socoteala gelozia lui. Dar sa stii ca aceii care se cred cei mai orgoliosi ei sunt cei mai slabi adica mai devreme sau mai tarziu tot el te va cauta si logic tot ei fac pe victima saraci de ei ca nu pot sa spun ca sunt niste prefacuti. Tu incearca sa nu ii mai dai importanta ignora-l complet sa vezi cum vine la tine cu coada intre picioare. Sper sa te fi ajutat cu ceva.Bafta

| paramore a răspuns:

Pentru ca sunt baieti.nu toti sunt asa, dar unele situatii majoritatea fac asafrustrated
si se scot mereu, ca ei asa si pe dincolo si ei sunt sfintirolling eyes
nu-i da atentie ca nu merita

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Mereu intre baiati exista conflicte mai ales cand e vorba de fete. Cel mai rau lucru pentru ei e sa ii compari cu alt cineva.
Cat despre comportamentul lui ai mare dreptate. Tipul are probleme si chiar nu cred ca o despartire trebuie sa fie in asa imprejurari. Cel mai bine e sa ii da-i pace sa se calmeze si sa iti vezi de viata ta. Curand poate va realiza cat de nepotrivit a reactionat. De data aceasta trebuie sa te gandesti la tine si sa il lasi deoparte pe el.

| Piㄨㄨy a răspuns:

Pentrubig grin&G
cum naiba sa fi greisit ea daca si-a pus o poza ala avatar cu alt baiat?!straight face
adica frate...nu mai erau impreuna ce naiba?!
pentru bebe: stai calma, nici eu nu-i intelegtongue
laughing
bine...adica stiu exact cum gandeste un baiat...ma pricep cat de cat la psihologie, dar ma surprinde si acum cat de aiuriti sun unii[unii!on the phone
apropo... daca el sa desparti de tine si tot el e ala cu gura mare cand vede ca a aparut un alt baiat pentru tine inseamna ca e prea orgolios...si s-ar putea sa mai tina totusi la tinehappy