| H2O2 a întrebat:

Deci acum cateva zile m-am despartit de prietenul meu pentru ca avea o poza la avatar cu o alta fata. etc.happy iar eu azi mi-am pus o poza la avatar cu mine si cu primul meu prieten sarutandu-ne. Ce credeti va fi gelos, sau cel putin " va crede ca e un freier " deoarece eu am pus poza sarutandu-ma cu acel baiat, dar el a pus poza la avatar numai cu fata respectiva fara sa se intample nimic

Răspuns Câştigător
| alexflor87 a răspuns:

Isi va da seama ca ai pus poza doar asa ca sa il faci gelos, deci nu va avea nici un efect asupra lui. M-ai bine il lasi in pace ca asta il va durea si mai tare. Dar din cate vad cred ca ar trebui sa mai cresti putin si sa lasi lucrurile astea in pace si sa iti vezi de copilaria ta.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca nu ii va pasa. Este un gest prostesc si nimeni nu s-ar oftica dintr-atat.

nony
| nony a răspuns:

Cred ai 12 ani si prea mult timp liber? Cu scoala cum iti merge?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ce copii... ce ţi'a adus moşul?
Nu trebuie sa te cobri la nivelul acela.Chiar crezi că dacă te vede cu alt băiat o să te vrea înapoi?raised eyebrows Eu una sincer dacă aş vedea aşa ceva pentru mine ar fi gata pentru totdeauna

Shin
| Shin a răspuns:

Felicitarile mele, cu faza asta tocmai te-ai coborat la nivelul lui... Naspa... whistling

| irina_4793 a răspuns:

Tu ii faci jocul si nu stiu ce va iesi din asta. Cel mai bine este sa fii indiferenta cu el, pune la avatar cea mai frumoasa poza cu tine si vezi-ti de viata, iesi cu prietenii, distreaza-te si atunci va vedea ce a pierdut, daca te iubeste cu adevarat se va intoarce la tine.Incearca totusi sa afli de ce are acea poza la avatar si cine este acea fata(poate mai are o prietena). Succes!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai daca te iubeste poate va fi gelos. Da vb lu` nony. Ai doar 11 ani, da-i incolo de iubiti. Enjoy the childhood. O sa ai timp si de asa cevawinking

| ////////////// a răspuns:

Aici decizi tu, nu trebuie concurenta inte voi lasa-l sa puna de ce nu iar tu nu te da provocarii lui, ce nu intelegi ca te incearca ce vei face fii sincera si mindra odata ce v-ati despartit taie calea si atit...

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Pai daca te mai iubeste a fi gelos pentru ca nu e in locul acelui baiatlaughing. Iar daca nu te mai place va crede ca este un fraier exact asa cum ai zis tulaughing. Pa, pa:*.

| H2O2 explică:

Vatzi tampit km sa am eu 11 ani laughing fac 15 ani in aprilie happy si stau bine cu scoala ama media generala 9. 52 tongue

| luizatgv21 a răspuns:

Nu il mai baga in seama si asa ai terminat definitiv cu el asta daca nu il mai iubesti, dar daca il mai iubesti ar fi trebuit sa il ierti.