| RAY a întrebat:

Eu nu inteleg ceva cum puteti sta cu cineva care are interese fata de persoana voastra?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Poate pentru ca si eu am interese fata de respectiva persoana...e simplu!winking

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Poate ''interesele'' sunt reciprocewinking Nu e neaparat sa fie aceleasi, important este sa existe.

Răspuns utilizator avertizat
| Rauldor a răspuns:

Închidem de prea multe ori ochii, iertăm de prea multe ori? Iubim în totalitate, fără să gândim? Habar nu am, nu am avut astfel de relaţii, bani mulţi nu am, maşină nu posed, deci...care ar fi interesul.Am avut noroc să fiu iubit pentru persoana mea, şi atât.De fapt vrei să-ţi răspundem de ce stai tu cu persoana respectivă presupunând că stă cu tine din interes, sau nu am înţeles eu bine, mă rog...

| DarkvrasLilithE a răspuns:

Cu talent.