| Victoria a întrebat:

Puteti fi obiectivi in ceea ce priveste propria persoana? Considerati ca in tot ceea ce facem ne ghidam dupa propriile interese, astfel devenind subiectivi?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Pot fi obiectiva si asta cu interesele, depinde, unii ne ghidam dupa ce stim si ce facem mai bine, iar altii dupa vise.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt de genul meu subiectiva.Nu imi place sa lungesc o discutie mai mult decat trebuie si spun direct ce cred.Prea direct uneorisad

| Jupiter a răspuns:

Pot fi obiectiva. Sunt sigura ca nu ne ghidam dupa propriile interese in tot ceea ce facem.