| Lionsteve98 a întrebat:

Eu plac o fata si nu stiu daca ma place si ia pe mine, nu prea vorbeste cu mine si o data am iesit cu ia pe hol si nu am avut curajul sa ii spun ca o plac dar atunci cand am vorbit cu ia a inchis usa de la clasa noa nimeni noastra ca sa nu ne vada nimeni si cred ca se astepta sa ii spun ca o plac si sa o sarut dar nu am facut-o, apoi era cam deprimata. Ce sa fac? credeti ca imi va oferi o a doua sansa?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fata te place, asta e sigur si cred ca iti va mai acorda o sansa, ai grija sa nu ratezi din nou

| RoxRoman a răspuns:

Eu zic sa faci primul pas. Fetele (si stiu asta ca sunt fatalaughing) asteapta ca baietii sa faca primul pas. Eu zic sa mergi inainte. Apropriete de ea si vezi cum reactioneaza.

| DoKyRo a răspuns:

Bai. laughing emotiile. stiu cum e. am trecut prin aproape acelasi lucru. ce'ar fi ca tu si ea. sa va intalniti undeva unde sunteti numa voi 2. winking si atunci vorbeste cu ea. fa'o sa rada daca poti, aproprie'te incet. uite'te la ea pe buze. STOP.laughing nu e asa usor. daca atunci cand te apropii de ea. si te uiti la ea pe buze. ea zambeste sau se uita pe buzele tale. e momentul. dar. fa'o incetwinking!