| Warpi a întrebat:

Eu si cea mai buna prietena amea nu nu mai prea intelegem deloc. Ea tot spunde ca suntem cei mai buni prieteni da forate rar vorbeste cumine tot timpul vb un prieten si eu o intreb dc tot vb cu el si pe mine ma ignori si ea zice ca nu conteaza si ca eu sunt cel mai bun prieten a ei dar eu nu cred asta. Mai demult am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a spus ca santem cmbp si nu vrea sa schimbe asta.

Va rog ajutati-ma!

Dau funta:*

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai nu poate sa te vada mai mult decat ca pe un prieten. Si chiar nu poti sa schimbi asta! Daca voi doi sunteti cei mai buni prieteni, inseamna ca nu mai are voie sa vorbeasca cu lumea? Ce daca vorbeste cu altii? ea tine la tine ca la un prieten :X Bafta

| bbubby a răspuns:

E foarte clar ca are alt inters cu baiatul cu care vorbeste, e clar ca o atrage. pe tine te respinge pentru ca insisti prea mult, pur si simplu stie ca tu o placi si din acest motiv nu este interesata data tu ai fi mai nepasator ar veni ea la tine si ar incerca sa repare aceea "raceala" dintre voi.

| Pufulete33 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa o faci geloasa cu o alta fata iar daca ea arata ca e geloasa inseamna ca te place dar ii este frica sa arate sau nu vrea sa strice prietenia sau daca nu are nici un efect inseamma ca ea chiar te vede ca pe un prieten. Scrie-mi daca a mers