| anonim_4396 a întrebat:

Eu si iubitul meu avem o problema, stiu ca e ceva amuzant dar totusi, suntem de mult timp impreuna, 3 ani, si ne-am hotarat sa facem dragoste, dar problema este ca nu avem unde, amandoi stam cu parintii, spuneti-mi si mie niste locuri unde am putea sa facem dragoste, in afara de parcuri si masina, ceva mai intim, va rog, fara mistouri.

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu când eram mai tinerel şi locuiam cu părinţii, am venit cu ea acasă şi i-am întrebat pe ai mei dacă "nu cumva au puţină treabă prin oraş... ceva discotecă, mai mult de băut, etc.".
Ei au înţeles şi au dispărut happy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La hotel la mare ca sa aveti mai mult timp...la vara!

identitate
| identitate a răspuns:

La bunici. Ei nu vad si nu aud nimic!laughing
Ca sa fie intim trebuie sa fie pe o insula pustie sau intr-o camera la prieteni, hotel sau intr-un camping.

| Rukhsandra a răspuns:

Cu a zis si anki sa vorbiti cu un prieten ...sau puteti sa inchiriati o camera la hotel... e intim poate fi si romantic tongue
bafta big grin

| Silviu591 a răspuns:

Pai.se incalzeste.mergeti cu cortul.asta daca va lasa parintii. s`au la o prietena acasaa. big grin care sta singura

oricum.nu faceti prostii decat dupa paste happy

| Silviu591 a răspuns:

Scuze greseala big grin.acum am observat`o "sau"

| arrriadna a răspuns:

Pai trebuie sa va "organizati" in facut de parinti. E imposibil sa fie mereu-mereu cineva acasa in ambele parti (desi eu am experimentat si asta laughing ).
Cel mai util e sa vb cu prietenii care au "liber", dar nu stiu cat de tare v-ar placea sa stiti ca "o faceti" la x-ulescu acasa.
Mai frumos ar fi sa va organizati o plecare de un week-end la munte sau la mare, chiar si cu gasca. Sigur veti prinde momente de intimitate!

| pisicutzaa a răspuns:

Dc nu incercati sa mergeti la un hotel sau la o pensiune? acolo nu va va deranja nimeni garantat.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Acasa la tine, fa-ti timp si organizeaza-te bine, ca de nu se iveste ceva la momentul nepotrivitwinking

| L i T h i U m < 3 a răspuns:

Eu asi zice sa le spui parintilor tai ca parintii prietenului vor sa se intalneasca cu ei...parintii tai se duc la prieten acasa si discuta, in timp ce voi va faceti de capwinking. si o camera la hotel nu este scumpa...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luati si voi o patura si duceti-va, noaptea, in cimitir, sigur nu va deranjeaza nimeni. Sau?