| qwerty382 a întrebat:

Eu si prietena mea am facut sex fals si ne-am atins organele... Inainte mi am sters penisul sa nu am lichid preejaculator(dar cred ca aveam putin lipit de piel, nu i-am atins orificiul ci doar partea de sus.Este posibil ca ea sa ramana insarcinat?
Cer seriozitate

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu.Momentan ati scapat, dar stii ce se intampla cu ulciorul dus des la fantana/apa/izvor, asa-i?

10 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Nu este nici un risc stai linistit laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă lichidul seminal ( sperma ) sau lichidul preseminal intră în contact cu secreţia ei vaginală, atunci EXISTĂ risc de sarcină!

Secreţia vaginală facilitează pătrunderea spermatozoizilor în vagin!

"Este important de retinut faptul ca o femeie poate ramane insarcinata cu un himen intact si fara un contact sexual direct (penetrare)!
Contactul dintre sperma si zona genitala poate facilita patrunderea spermei in vagin si instalarea unei sarcini.
Un himen intact nu trebuie considerat metoda contraceptiva!"
- SURSA :
http://www.sfatulmedicului.ro/......ninei_7764

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Vezi alte detalii despre lichidul preseminal la linkul :
http://www.clopotel.ro/......r-141.html

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

V-ati jucat cu focul! Daca ai stiut ca ai lichid preejaculator, de ce nu te-ai dus la baie sa te speli cu apa si sapun, pentru a indeparta toate suspiciunile. Sanse de a ramane gravida sunt, dar sunt minime.

| LoveSleep a răspuns:

Probabil e însărcinată fals.

| Hakuouki a răspuns (pentru LoveSleep):

Dada...vreau sa fiu nasul fals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e insarcinata stai linistit si nici nu are cum sa ramana

| e1xtz a răspuns:

E gravida...sigur

Răspuns utilizator avertizat
| Betmenul a răspuns:

Ba a dracu prosti, dar inainte de ce nu te intrebi daca e posibil?
Generatie de copii retardati...