| lazio9 a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am despartit deoarece ea s-a mutat in alt oras dar nu asta a fost cauza principala a despartirii.Ea mi-a spus ca lucreaza ca ospatarita pentru as putea palti studiile de stomatoloaga apoi dupa 2 saptamani imi spune ca lucreaza intr-un chat erotic facand de toate avand si jucarii Am ramas masca pentru. ca ma mintit urat de tot chiar a inventat o poveste despre prietenii din asa zisul restaurant,acum cateva zile mi-a tirmis un videoclip unde ea aparea spunandu-mi ca ma iubeste si ca danseaza un dans erotic doar pentru. mine si sa nu ma gandesc cum ca ea ar fi facut asta si cu clientii era imbracata in tanga si dansa senzual,le-am povestit prietenilor si eu au ras spunandu-mi ca mai mult au vazut clientii ei ca mine! Nu o inteleg in loc sa puna 100 cojoace pe ea si sa faca tot posibilul sa-mi recastige iubirea ea imi face asta! eu sincer m-am simtit umilit,voi ce credeti,

2 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Daca te-a mintit in legatura cu job-ul ei inseamna ca are ceva de ascuns. Astfel de lucruri nu prea se accepta intr-o relatie. Ar fi bine sa te gandesti foarte bine si sa iei decizia corecta.

Bafta!

| Lunia a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa o uiti...o fata decenta nu ar lucra intr-un astfel de loc ...si in plus ea a vrut ca voi doi sa va despartiti
(chiar daca poate o mai iubesti ar trebui sa-ti gasesti pe altcineva)