| lazio9 a întrebat:

Eu si prietena mea ne-am despartit deoarece ea s-a mutat in alt oras dar nu asta a fost cauza principala a despartirii noastre.Ea mi-a spus ca lucreaza ca ospatarita pentru as putea plati studiile de stomatologie apoi dupa 2 saptamani lasa 2 mesaje pe net cum ca nu e buna de nimic si ca ii este scarba de ea asa am aflat adevarul apoi imi spune ca lucreaza intr-un chat erotic facand de toate avand si jucarii Am ramas uimit pentru ca m-a mintit urat de tot chiar a inventat o poveste despre prieteniile pe care si le-a facut in asa-zisul restaurant,acum cateva zile mi-a trimis un videoclip unde ea aparea spunandu-mi ca ma iubeste si ca vrea sa-mi faca o surpriza dansand un dans erotic doar pentru mine si sa nu ma gandesc ca ea a facut asta si cu clientii era totusi imbracata in tanga si dansa senzual,le-am povestit prietenilor si eu au ras spunandu-mi ca mai mult au vazut clientii ei ca mine! Nu o inteleg in loc sa puna 100 cojoace pe ea si sa faca tot posibilul sa-mi recastige iubirea ea imi face asta! eu sincer m-am simtit umilit,voi ce credeti,

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Atunci stai cu prietenii tai si las-o in pace!
E treaba ei ce face si ma mir ca ti-a spus totusi,probabil stia ce risca.
La fel de bine putea lucra si la masaj erotic sau intr-un bordel,e hotararea ei,tu o accepti sau n-o accepti,s-o judeci nu poti!
De ce nu poti s-o judeci? Pentru ca nu-i platesti tu studiile!
Las-o in pace,nu-i nevoie sa faci pe victima,atat s-a gandit ea si atat face,punct.
Si,despre care iubire vorbesti,ce iubire sa-ti recastige?
Tu,nu numai ai spus prietenilor dar o postezi si aici ca s-o umpli de penibil.
Indiferent ce face,daca o iubeai,o acceptai asa cum e.
Asa ca, las-o.
Nici tu, nici ea nu aveti pentru ce dragoste sa luptati!

| telluno a răspuns:

Asta nu e fata pe care sa o ai ca prietena, las-o. gaseste o fata de"casa".
Bafta amice

| drachenblut a răspuns:

Serios vorbind, iti mai bati capul? *** it man. move on si gaseste una care sa nu minta asa. e foarte greu crede-ma laughing bafta

| adelina9992 a răspuns:

Ai procedat rau. cum ai putut sa te desparti de ea pentru ca a plecat in alt oras? Tu nu iti dai seama ca ea face cea ce face doar pentru ca te-a pierdut si ca poate financiar nu o sustine nimeni.Dece iti asculti asa zisi "prieneni" lor nu le pasa de tine si nici de ce simti. Dupa parere mea impacate cu ea, nu vezi ca e distrusa moral si psihic.Acum fa ce crezi u mai bine.

| ColossusKing a răspuns:

Prietene, cu sinceritate iti spun, si nu cu rautate ca este o cu*va.Din pacate cred ca si ti iti dai seama cu cati s-a frecat pentru un pret bun, sau poate doar din placere.Esti tanar vezi-ti de viata si las-o dracului de tarfa.