| Sweetyna a întrebat:

Eu si prietenul meu "ne'am atins" zonele intime. ne-am masturbat reciproc iar la sfarsit a ejacuat. El spune nu a atins-o ci doar pe pantaloni.Mai apoi mi-a pus mana in vagin. Pot ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| DenisaMetal a răspuns:

Nu stai linistita nu se intampla nimica

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca avea sperma pe mana, da. El stie daca avea sau nu (prin pantaloni nu trece, dar am indoieli ca un baiat poate ejacula in pantaloni, fara a fi atins).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Slabe sanse, dar ai grija data viitoare!

| catthshshshs a răspuns:

Un risc mic, dar care totusi exista. Nu il mai lasa sa iti puna mana acolo daca nu s-a spalat pe maini bine. Exista si riscul unei infectii, nu doar al unei sarcini.

| Ea12345 a răspuns:

E practic imposibil.Mai bine ai lasa masturbarea cu iubitul, daca te consideri destul de mare si de pregatita sa faci sex, atunci protejeaza-te.Nu vei mai avea astfel de probleme...
Ai grija de tine!

| mihaa a răspuns:

Dc nu a-ti facut sexx? e mai interesant masturbarea?

| kristinutza a răspuns:

Daca ramine ceva sperma in vagin kit d putina...si daca e "activa" atunci exista risc...nu mare dar exista!

| denysuk95_2868 a răspuns:

Nu... nu ai cum, asa ca stai linistita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca nu a ejaculat inauntru nu are cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, riscul e destul de mic tongue
dar nici 0

| 32 a răspuns:

Poti sa stai linistita, atata timp cat nu exista penetrare nu ai cum sa ramai insarcinata.