| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am inceput viat sexuala acum 2 luni da nikiodata el nu a reusit sa ejaculeze si nicieu nu sunt excitata in momentul actului sexual oare de ce ce se intampla?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Simplu, nu sunteți suficient de maturi.
Preludiul trebuie făcut cum trebuie pentru a putea merge mai departe și a atinge orgasmul.
Pa, pa.

| Pupily92 a răspuns:

Sarutati-va si mangaiati-va mult inainte de contactul sexual.va dezbracati unul pe altul, va sarutati din nou, va mangaiati, va spuneti cuvinte frumoase. ii spui cat de mult il iubesti si cat de mult il doresti...saruta-i trupul, si el sa faca la fel, puteti sa beti UN PAHAR de vin inante. va puteti uita si la filme porno inainte de sex si sa va sarutati si mangaiati in timp ce va uitati la film.succes. kiss

| vali_6207 a răspuns:

Pai nu stiti sa va stimulati, nu stie sa te starneasca sa te excite si abia dupa sa incepeti actul, nu va grabiti sarutati-va mai mult incercati sexul oral, sau poate ca nu va potriviti asa cum zice si cristi

| Cristina20143 a răspuns:

E posibil sa nu va potriviti la "pat", mai incercati si poate poate o sa reusisti dar puneti mai multa pasiune nu stiu cum sa iti zic, dar nu asa "hai sa facem dragoste si gata "

| scr a răspuns:

Faceti sex oral? Tu lui si el tie? Daca nu, incercati!