| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca vreau sa fac dragoste cu prietenul meu cand sunt pe stop ( intotdeauna folosim prezervativ NIKIODATA FARA )? Pot sangera in timpul actului sexual? Mi se poate prelungi menstruatia?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doh. normal ca vei sangera in timpul actului. ce crezi ca o sa ia o pauza menstruatia ca sa ti o tragi.

nu le prelungeste. din potriva ar putea trece mai repede si ai putea scapa chiar si de dureri. acum astea sunt mituri, vezi tu daca e adevarat sau nu.