| pinky_2290 a întrebat:

Eu si prietenul meu suntem impreuna de o saptamana si mi-a spus o mica povestioara cum ca i`ar fi spus mamei lui ca ar mai vrea un fratior, iar ea i`a raspuns: "fa`ti singur". Mi se pare cam ciudat ca mi-a zis asta, adica mi se pare un apropo ca ar vrea sa incepem sa avem o relatie sexuala, mai ales ca momentul in care mi-a zis acest lucru nu era nicidecum unul in spirit de gluma. Ce parere aveti si ce sfaturi imi dati in legatura cu asta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Omg... te inteleg, asa face si aiuritul meulaughing
E clar ce vrea, dar nu ceda!
Totusi de abia dupa o saptamana? Gandeste'te bine si daca m'ai bate astfel de apropouri ia'l oleaca la intrebari sa vezi dup'aia ce tacehee hee. Depinde de el, insa daca nu vrei chiar daca il iubesti nu accepta si spune'i ca nu vrei sa ajungi la mai mult si ca inca nu-l cunosti pentru a actiona mai "intens"laughing

Bafta.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dupa o saptamana...dejaaaa?!
Hm, inseamna ca are 13 ani?! D-aia ti-a propus sau ti-a dat de inteles in felul acela!
Eu zic sa ii curmi orice intentie de a-ti propune ceva legat de sex si daca mai continua vorbeaste clar cu el.In caz ca tot se tine de 'prostii' da-i papucii!

| gigiro a răspuns:

E cam pueril prietenul tau si sincer nu are fantezie. E prea devreme sa incepeti o relatie sexuala, si cu el, asa copilaros.

| Deeiu a răspuns:

Ciudat mod de ati propune sa va incepeti viata sexuala, ca pan' la urma asta urmarestehee hee
Spune-i sa se duca la cresa si sa adopte unu, daca vrea si masa nu-i facelaughing`
big grin

| kennyisdead a răspuns:

Sincer, eu iti propun sa scapi de el.
Dupa o saptamana, un tip cu intentii serioase nu ti-ar spune asta straight face
baftahappy

| pinky_2290 explică:

Nu are 13 aniwinking

| CosminRo a răspuns:

Pey avand in vedere ca esti cu el doar de o saptamana cred ca nu e indicat sa incepetzi viata sexuala.probabil ar trebui sa va cunoasteti mai bine si apoi dupa ce vedeti cum decurg lucrurile poate o sa faceti si pasu asta.si probabil ai intzeles u gresit asta poate el doar ti-a povestit si nu a fost nici un apropo. dar nu stiu ce sa iti zic daca u crezi ca merita si ca e un baiat bun dc nu...acum depinde si daca esti virgina sau nu.pentru ca daca nu esti virgina ok nu cred ca ar fi vreo problema apoi daca te-ar lasa dar in caz ca esti virgina eu zic sa te gandesti bine inainte de a face asta.

bafta.Ai grija de u