| Robertgavrilă8 a întrebat:

Eu sunt dreptaci dar ma masturbez cu stânga, se mai întâmplă la careva? Dacă da, de ce se întâmplă asta?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Si cu stanga si cu dreapta frate laughing cum iti vine sa o faci.

9 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Tu ești troll obosit. Încearcă cu gura, e și mai și!

| Dandinelle a răspuns:

Pentru multi e mai usor cu mana pe care o folosesc mai des, mai sunt vorbe ca daca esti dreptaci, cand o faci cu stanga, o faci cu amanta, glume glume, dar nu e mai bine sa folosesti mana cu care depui de obicei efort? ma refer aici fizic strict, ai putea avea parte de crampe, intorsaturi la mana stanga daca nu esti obisnuit s-o folosesti si in viata de zi cu zi mai activ.

| Robertgavrilă8 explică (pentru Dandinelle):

Eu de obicei folosesc mâna dreaptă, dar dau laba cu stânga, poate e din alt motiv

| Dragosdoar a răspuns:

Face treaba mai buna si e mai frumoasa mana stanga
Ai grija sa nu auda dreapta ce face stanga

| Bozgi200 a răspuns:

Sunt stângaci și o fac cu ambele¯\_(☯෴☯)_/¯

| RAY a răspuns (pentru Bozgi200):

Vezi si de ambele picioare

| Bozgi200 a răspuns (pentru RAY):

laughing)) incercam să îi spun că nu contează mâna...e aceeași chestie

| Xanor a răspuns:

Eu