| FilipJicha a întrebat:

Eu sunt singurul care pateste asta oare? Ma spal, sa zicem, dimineata, plec de acasa curat tot, dupa aia daca am urinat o data sau daca am transpirat putin, deja apare un miros deranjant in zona genitala. Nu e ca in filme, unde vin aia din oras si direct intra pe usa, se dezbraca si trec la treaba fara nicio problema. Este ceva normal ceea ce v-am spus aici sau fac eu ceva gresit? Vi se intampla si voua?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi bine, indicat, sa mergi sa discuti sau chiar sa fii consultat de un medic urolog, fiindca posibil/probabil este singura persoana care poate stabili cauza si sa-ti prescrie tratamentul de urmat. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu esti singurul. Multi patim acelasi lucru ca si tine. Trebuie sa ne spalam mai des pentru a nu avea asemenea probleme.

| Stropdeploaie a răspuns:

Fii mai atent la alimentatie! De exemplu daca mananci foarte multe alimente afumate sau chiar semi afumate. este posibil sa amplifice mirosul!