| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt virgin si ma tem ca atunci cand ii voi spune prietenei mele ca sunt virgin, nu ma va crede!

Cand imi fac urmatoarea prietena, credeti ca o sa ma creada ca sunt virgin?

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu e nevoie sa-i spui nimic inainte. Ai nevoie sa te menajeze, sau ce? Faci ce simti, daca vine vorba ii spui adevarul si gata, e treaba ei daca te crede sau nu.

| lolly a răspuns:

De ce nu? vrea demonstratielaughing?

| FlyingSoul a răspuns:

Amice numa daca te intreaba raspunde-i nu te grabi sa te "lauzi" aci depinde si varsta prietenei... daca e virgina las-o asa pan la 17-18 ani

| Delia_7017 a răspuns:

Pai oricum o multime de baieti "par" inca virgini, deoarece nu se rupe ata aia...Esti virgin in sensul ca nu ai facut-o cu o fata, nu cred ca nu ai ...sti tu.

| SteauaROsie a răspuns:

Asa si?
eu am 19 ani
prietena mea are 17 ani

si i am zis pe fata ca sunt virgin,

si ea mi a zis, ca e virgina,
si gata am incheiat subiectul,
nu i nici o rusine,