| AlexandraIleana a întrebat:

Eu sunt zodia Leu. Am un iubit care-i zodia Capricorn. SIncer cred in horoscop. Leul cu capricornul nu se tare potrivesc. intr un fel... Eu mai mereu trebuie sa las de la mine, mai is mici certuri dar ne intelegem in mare parte. Care ati mai fost in situatia asta?

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Odata ce crezi in horoscop, roaga-te la horoscop sa-ti rezolve problema. Horoscopul fie cu tine!

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Nu am fost in aceasta situatie deoarece nu cred in horoscop, credeam candva, insa mereu m-am intalnit doar cu lucruri generale, nimic concret care sa ma determine sa cred, mai ales in ceea ce riveste potrivirea a doi oameni datorita zodiilor. Daca tu crezi in asta e si normal sa ti se para ca nu va intelegeti bine din cauza astrelor.
E pacat, e ca si cum ai crede in dragoni (zodiac chinezesc)

| Moryami a răspuns:

Horoscopul este o porcărie. Să nu crezi în el.

| Vio_Violeta_1981 a răspuns:

happy eu sunt gemenii si sunt cu un capricorn iti trebuie multa rabdare si multa iubire fata de aceea persoana ai rabdare pana se deschide in rest sunt ok