| anonim_4396 a întrebat:

Eu tot nu inteleg un lucru...deci am facut sex cu iubitul meu si nu stiu de ce l-am udat foarte tare, am citit ca si fetele cum ar venii se "termina" da puteti sa-mi explicati mai exact cum este inainte de a se... ca eu am simtit numa placere si nu stiu si da cum arata cate mai multe informatii

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat,cauta pe net ce este squirt-ul sau squirting si vei avea intreaga explicatie, daca crezi ca asta a fost.
Altfel, efectiv ai avut parte de un orgasm foarte bun.
Din moment ce faci sex si treci prin asemenea stari, ar fi bine sa cauti putin mai mult(pe net, in carti de specialitate)si sa te informezi corect.
Tu vei avea de castigat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti total incoerenta in ceea ce priveste lucrurile legate de sex, asta ar inseamna ca nu ar trebui sa faci sex inca, pentru ca educatia ta sexuala lasa de dorit.

Ce spui tu ca se termina... are doua intelesuri ori femeia are orgasm (ceea ce nu li se intampla tuturor femeilor la fiecare partida) sau poate fi celebra ejaculare feminina care se intalneste la un numar foarte foarte mic de femei.

| neutrino a răspuns:

Stai linistita, si cateii mei fac sex si nu-si pun astfel de probleme. Important este ca te consideri destul de matura pentru a face sex si de a fi fericita, iar TPU mai are o buna oportunitate de a-mi taia inca un raspuns. O zi fericita si mult sex!