| anonim_4396 a întrebat:

Exista baieti care ar accepta sa dansezi cu prietena lor?
De exemplu la un bal al bobocilor sau banchet.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, sunt fel și fel de persoane. Unii băieți sunt mai geloși de fel iar alții nu. Depinde foarte mult de caracterul fiecăruia și de încrederea pe care o are față de parteneră.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu da, as accepta ca iubita mea sa danseze cu cine doreste inima ei. ce-i care nu accepta lucrul asta au mintea inchisa

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, daca tot ma inseala sa o faca in fata mea

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inteleg care ar putea fi motivul real care ar deranja pe cineva, in cazul ca prietena sau iubita danseaza cu un coleg/prieten deoarece sigur nu se va infecta sau umple de raie sau paduchi. rolling on the floor. Doar un imbecil retardat ar putea sa-i interzica iubitei sa acorde un dans indiferent de conjunctura.

| Emilian65 a răspuns:

De ce nu. Daca faceti schimb de partenere.

| LoveSleep a răspuns:

Și cu maică-mea dacă vrea.

| Goete a răspuns:

Eu da