| Alexia_4501 a întrebat:

Explicati-mi si mie sfarsitul de la silent hill. funda

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

De fapt vrea sa arate ca asta a fost ce a visat sotul ei.
Adica tot filmul e visul sotului ei sa zic asa.
Intelegi?

8 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Nu sunt moarte, e cel mai misto film, cand l-ai vazut si pe ce program?:D
Nu l-am mai vazut de mult si de asta.
http://www.youtube.com/watch?v=sv2RU4rYCGg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dBecHVSJdf8&feature=related

| Ambiguitate a răspuns:

Boooom HeadShot sad

| justagirl2 a răspuns:

Pai draga alexia sunt moarte ambele de cand au intrat in silent hill, adica de la accidentul ala cand s-a lovit ea la cap si daca ai observat si politista murise( cand ii spune rose ca ii curge sange si ea pune mana si intr-adevar ii curgea de la tampla si spune probabil ca m am lovit cand am cazut de pe motocicleta)deci si ea patise la fel(murise). o alta faza cand suna pe sotul ei ca se duc acasa iar cand sotul ei raspunde se auzea bazaind nu se intelegea nimic. si sfarsitul e clar ele au murit in silent hill, fiind doar fantome la intoarcerewinking
Oricum daca ti-a placut Silent hill iti recomand si The winchester house o sa iti placa sigur si o sa intelegi ce s-a intamplat si in silent hill. Sper ca te am lamurit happy

| iInfinityDarkness a răspuns:

Rose,mama lui sharon se duce sa o caute pe allesa,cand ajunge acolo sunt doua fetite, partea buna a alessei, cea de pe patul de spital, arsa complet de catre crisabella si partea malefica a ei, care intra in rose.Rose se duce sa o salveze pe fiica ei,sharon de la a fi arsa de catre crisabella,Atunci crisabella incearca sa o injunghie,reuseste dar odata ce prima picatura de sange a lui sheron ajunge pe podeaua bisericii intunericul vine si acolo,iar partea buna a lui alessa vine pe patul de spital si ii omoara pe toti, ii macelareste, ele nu sunt moarte, sunt doar in alta dimensiune, privit silent hill revelation 3D

| Saturnz a răspuns:

Pai din cate imi amintesc Rose si Sharon au omorat baba nebuna care traia in biserica din silent hill si voia sa o omoare pe sharon si cand rose a dezlegat-o pe sharon (era legata de o scara, deasupra unui foc) s-au imbratisat. Iar cand sharon a deschis ochii a vazut-o pe sora-sa alessa si asa se termina laughing

| Alexia_4501 explică:

Daca is moarte sau nu

| Alexia_4501 explică:

Pai eu nu inteleg ca ele vad in ceata si tipa sta in acelasi loc ca sotul ei si el se ridica si iese la usa si nu le vede pe fete si ce se intampla?! adica ele sunt moarte de fapt sau?