| All4QuestionS a întrebat:

Fac cu iubita mea 2 ani de relaţie, şi vreau sa fac ceva dragut, ceva special, am nevoie de idei, ce as putea sa fac special cu aceasta ocazie cu ea? ( Nu neapărat cadou)

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pregatestei o cina romantica (chiar si dacao sa comanzi mancare), o baie fierbinte cu spuma, un pat cu o inima din petale si un ursulet cu o inimioara in brate...Mie asta mi-ar placea big grin

2 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Cere-o de sotie

| kandaraki a răspuns:

Mergeti in excursie, e cel mai frumos cadou posibil, sa vizitezi ceva frumos.
O cina romantica si o baie cu spuma si pat poti organiza oricand!