| Anonimus101 a întrebat:

Vreau si eu idei de cadou pentru iubita. Cu cat mai multe cu atat mai bine, am de unde alege.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O carte de citit.
Pa, pa.

| 5dfsd3612 a răspuns:

Sunt fata si mi-ar placea sa primesc de la iubitul meu un buchet mare de flori, ciocolate(multe, multe) si o perna moale si pufoasa sau o un ursulet dragut.
http://www.comenzideflori.ro/upl/ro/produse/596_produs_0.jpg
http://shopping.flu.ro/files/clients/55/55/p/5/perna-inimioare-269574.jpg

| OnuOnulică a răspuns:

Ceva de inbrăcat!
Ceva elegant!

| OoBunnyoO a răspuns:

Ii poti cumpara o bijuterie, de exemplu, niste cercei, o bratara, un lantisor, un buchet de flori si o cutie de bomboane de ciocolata, o poti scoate in oras, la o cina mai speciala, ii poti lua o chestie pentru camera, cum sunt pernele alea mai haioase (in forma de gargarite sau de animale), o carte daca stii ca ii place sa citeasca.

| ElenaSA a răspuns:

Pentru ca este frig si vrei sa-i oferi mai multa "caldura": un fular, manusi, CD-uri cu muzica, carti, un buchet de flori, o caseta de bijuterii cu o bijuterie in ea.

| Anonimus101 explică (pentru ElenaSA):

As dori ceva mai special, ceva de care sa.si aduca aminte mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bici, catuse... Nu, mai bine o portavoce, va avea nevoie pe viitor. Arata-I ca gandesti cu mult in avans. E ca si cum i-ai da un inel de logodna laughing.
Serios acum: ia-I o zi la Spa. Ne plac chestiile astea happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce zici de o noapte de dragoste?
Te pup!

| AlisPretty a răspuns:

Ceas, rochie parfum

| GrumpyGirl a răspuns:

Un urs mare de plus happy. sunt draguti
Un album foto cu voi 2
Bijuterii
Un om de zapada de plus happy
O carte buna daca-i place sa citeasca(stiu o gramada)

| Anonimus101 explică (pentru GrumpyGirl):

Ma gandeam la flori, o bijuterie si ciocolata happy

| GrumpyGirl a răspuns (pentru Anonimus101):

E chiar dragut ce vrei sa faci pentru iubita ta. eu cred ca o sa-i placa orice ai alege happy

| GrumpyGirl a răspuns:

Merge foarte bine