| anonim_4396 a întrebat:

Faceam sex anal cu prietenul meu si i-a cazut prezervativul dupa care si-a bagat penisul (fara protectie) la mine in vagin, si m-a penetrat de cateva ori. Este posibila o sarcina din cauza lichidului preejaculator?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca este posibila o sarcina daca nu a terminat in tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa te ingrijoreze atat o posibila sarcina, cat si o eventuala invazie de bacterii aduse in vagin, nu cred ca ai vrea sa ai probleme cu ovarele ori rinichii.

Din pacate, amandoi ati gresit cand a venit vorba de igiena si responsabilitati, in felul acesta va rataciti amandoi si, relatia voastra e ca si terminata, e doar o chestiune de timp, asta daca e adevarata povestea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,deoarece lichidul acela contine si sperma, mergi si cumpara un test de sarcina ca sa stii cu adevarat daca esti sau nu insarcinata

| Elly7890 a răspuns:

Doamne dar voi nu aveti minte? nu cred.de ce oare prezervativ ca sa iei vreo boala sau vreo sarcina ca tot e o moda in tara asta! cu siguranta ai maxim 14-15 ani sau poate si mai mult ca nu m-ar mira!

| adyi370 a răspuns:

Nu cred ca poti sa ramani insalcinata adrianuseri idd meau si te ajut daca vrei

| anonim_4396 explică (pentru adyi370):

Mai taci ma!

| adyi370 a răspuns:

Cum sa du-te la framacine da sau la medicul de famile si vezi daca esti insalcina k alti vb aiuria aicea si alti te ajuta si u te temi ia apart de ala sa vezi daca esti insalcinata daca ie negativ ie bine daca ie pozitiv ie rau

| adyi370 a răspuns (pentru adyi370):

Farmacie

| C0nstantin a răspuns (pentru adyi370):

La tine pe la tara nu se invata limba romana?!