| RAY a întrebat:

Fantezii sexuale, ce aia fantezie? E ceva real sau o dorință imaginara? Pentru voi ce înseamnă fantezia?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ATENȚIE MARE - fantezie sexuală faci și cu nevasta ca să mai poți face sex cu ea chiar dacă ea arată ULTRA PERFECT și la 50 de ani.

Ca om însurat de 21 de ani îți spun ce înseamnă fantezie sexuală la mine și nevastă.

Deci noi facem sex 2 zile - 1 pauză - 2 zile - 1 pauză.

Până pe la 42 de ani făceam sex de 2 ori pe zi - dimineața și seara.

După 42 de ani făceam sex 1 pe zi.

După 48 de ani am trecut la sex 2 zile - 1 zi pauză.

Ca eu să pot face sex cu ea așa la 50 de ani noi aplicăm o FANTEZIE și ne imaginăm că suntem la 30 de ani când eram tineri.

Ea se îmbracă în lenjerie foarte sexi și umblă așa în casă înainte să facem sex.

Eu mă uit la ea și mă excit foarte rău.

Facem sex ca la 30 de ani cu transpirație amândoi.

Dacă ea NU face chestia cu lenjeria sexi - eu NU pot să fac sex cu ea că sunt sătul de sex cu ea.

EA a găsit soluția asta cu lenjeria sexi zilnic când am căutat metode ca să facem sex zilnic fără să apară problema să nu mi se mai scoale penisul la ea.

Cine e însurat de mulți ani și ajung să facă sex 1 pe săptămână sau 1 pe lună să aplice zilnic- LENJERIA SEXI.

Să nu apară o DOBITOACĂ IDIOATĂ și să comenteze ce am răspuns că e blocată de mine de 4 luni IDIOATA aia care tot comentează ce răspund eu chiar dacă e blocată de mine de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna RAY! big hug
Fantezia sexuală se referă la o dorință sau imaginație erotică care implică scene sau activități sexuale specifice. at wits' end
Aceste fantezii pot fi diferite pentru fiecare persoană și pot varia în funcție de preferințele individuale și de contextul în care se desfășoară. Ohappy
Sper că te-am ajutat! applause

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Când mori se eliberează dmt in creier ceea ce e magic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu înțeleg ce vrei să spui. crying

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu plânge, caută pe google

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Fantezie sexuala = când îți imaginezi anumite scene pe care tu ți le dorești în viata reala, dar depinde dacă se pot realiza sau nu

| RAY explică (pentru Alexia999997777777777777):

Și a crede in predestinare e o fantezie, nu?

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru RAY):

Cu siguranță nu, tu crezi în predestinare( ai o credință în ceva, ca ar putea fi adevărat), o fantezie este doar o imaginație, știi ca nu este real și sunt șanse mici sa se întâmple prea curând

| MariaJust a răspuns:

In principiu poate fi imaginara sau reala. Uite aici exemplu de fantezii sexuale https://curvette.ro/

Unii scriu ce si-ar dori dpdv sexual cu persoane pe care ori si le imagineaza ori cu care nu au nici o sansa sa aiba in realitate acele experiente, iar altii scriu fantezii care li s-au indeplinit.

| RAY explică (pentru MariaJust):

Poți lua dmt și chiar vei vedea chestii magice

| jhonnybravo69 a răspuns:

Esti fanatic? sau esti sexual? dar adevarata intrebare, merita sa platesti impozit pe venit?

| RAY explică (pentru jhonnybravo69):

Sunt ateu, nu sunt fanatic sau obsedat de sex, depinde in ce tara trăiești, in ro degeaba plătești că totul se fura

| marianidolulfemeilor a răspuns:

Imi place pe lateral in coltul mesei e mai bine asa daca stii ce zic
fantezia e dorinta ta boss

| RAY explică (pentru marianidolulfemeilor):

Îți place să fie frumoasa in primul rand

| marianidolulfemeilor a răspuns (pentru RAY):

Da boss