| Baterie321 a întrebat:

Fata de care imi place ma uraste! ce sa fac? Funda pentru cel mai rapid raspuns!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te uraste dar poate in acelasi timp te si iubeste dar nu vrea sa ti arate

| neutrino a răspuns:

Asa e in viata: de unii suntem iubiti, de altii nu. Tot la fel noi iubim pe unii si pe altii nu. Nimeni nu poate fi criticat pentru acest lucru.

| SimonaQs a răspuns:

Daca tot incerci si nu primesti nici un raspuns incearca si schimba directia las-o in pace... sad

| pretty34 a răspuns:

Te uraste doar daca ai suparat-o prea tare (sper ca nu-i alt motiv). Trebuie sa faci ceva sa-i stergi acea ura, anumite gesturi...sa-i vorbesti...

| Baterie321 explică (pentru pretty34):

Eu nu am suparat-o cu nimic efectiv ma uraste, este indiferenta si nu ma baga in seama.

| pretty34 a răspuns (pentru Baterie321):

Daca este indiferenta, nu inseamna ca te uraste... pana acumm nu ai facut nimic care sa-i traga atentia; nici nu vad motivul de ce ar face altfel. Acum conteaza si varsta dintre voi, in ce parte locuiti...asa s-ar intelege mai bine adevarul.

| DoctorLove a răspuns:

Ia gandeste-te tu de ce te uraste?
Probabil ca ai facut ceva gresit pentru care te uraste.
Si uite un sfat de la mine. Daca sti ca i-ai gresit cu ceva, du-te si cereti scuze. Ai sa vezi ca o sa o impresionezi.

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Probabil e d'aia cu nasu' pe sus, pitipoanca...

| ILkeCookies a răspuns:

Pai depinde ce iai facut

Iti dau un sfat
Afla cumva de ce te uraste
Fa tot posibilul sa te ierte
Dupa ce ai aflat de ce te uraste arata-i ca iti pare rau, desigur spune-i ca o si placi dar nu deodata, mai subtil, cumparai niste flori
Dar ce-i mai important scuzele din inima pentru lucrul ce iai facut
Bafta

| Bogdan_Buruiană_1997 a răspuns:

Frate tio zic din propria experienta fa-o sa rada sa se simta bine

| star4diana a răspuns:

In primul rand trebuie sa afli de ce te uraste