| Adytza09z a întrebat:

Fata mi-a facut sex oral, dar nu am ejaculat in gura ei, ci pe mine. Dupa aceea a continuat sa ma sarute pe penis si dupa aia am sarutat-o pe gura. Dupa ce am sarutat-o pe gura, am continuat sa ii fac sex oral. Exista sansa ca sa ramana insarcinata ca urmare a sarutului meu care avea si saliva si sperma(cantitate mica)? (mentionez ca esta in perioada fertila)

Poate e de ras sau nu da vreau sa stiu sincer rasp la intrebare
. Stiu multi care a facut asta si le ie rusine sa intrebe p cineva.
Asa ca ma adresez eu voua.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea este infima practic imposibila. big grin

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Adreseaza-te cu mintea ta inexistenta.
Ce nu se intampla in vremurile astea...

| Adytza09z explică (pentru PanaDeIdei69):

?

| Adytza09z explică (pentru PanaDeIdei69):

Daca poti sa mi raspunzi civilizat e ok.

| PanaDeIdei69 a răspuns (pentru Adytza09z):

Este raspuns civilizat, se putea mai rau.
Asta este realitatea totusi, dar o intrebare ca asta pe internet?
Cere alte chestii.

Uite un raspuns:
Nu, nu se poate.

| Adytza09z explică (pentru PanaDeIdei69):

Ok mersi!

| PanaDeIdei69 a răspuns (pentru Adytza09z):

Nici o problema.

| GiaInl a răspuns:

Imposibil sa ramanawinking

| Denisa09deni a răspuns:

Nu,stai linistit