| ZizZo_1450 a întrebat:

Femeiile sunt OBLIGATORIU cu 2 fete sau si barbatii?

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Si fetele si baietii happy

Intr-adevar, baietii sunt si ei cu 2 fete! Un exemplu: Sunt baieti care umbla cu 1, 2, 3 fete simultan, desi la fiecare le face complimente si le spune ca "te iubesc cum nu am mai iubit niciodata"! Deci...joaca fals... de fapt la nici una nu tine.ci mai mult la imaginea lui, iar de aici se reflecta egoismul happy! Eu nu sunt genul, urasc astfel dew baieti care isi bat joc.Eu sufar foarte mult atunci cand tin la cineva.ca baiat.plang etc. in fine.

Fetele sunt cu 2 fete! Un exemplu! Atunci cand vad ca baiatul devine mai putin interesat de fata respectiva,aceasta scoate renumita arma "indiferenta"-se face ca nu ii pasa de ceea ce face baiatul, desi ei i se rupe inima! DEci jaoca si ea fals, se preface(2 fete)!
Eu zic ca nu s-ar mai intampla asta atunci cand sunt 2 persoane care se iubesc,care arata asta, care comunica si se deschid unul altuia in legatura cu asta, in cazul a 2 persoane care nu considera sufocant lucrul de a spune tot ce simti, de a-ti exprima sentimentele asa cum simti si cum crezi ca e mai bine, in cazul a 2 persoane romantice!
Vor mai putea fi cu 2 fete doar in alte cazuri...de exemplu. "Nu te iubesc" desi te iubeste mai mult ca pe el happy! Ceva e genul.
funda?!