| leuxxx a întrebat:

Ma uit pe un site si vad o intrebare care sunt mai egoisti femeiile sau barbatii; dau funda si un tort

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Din pacate se stie ca femeile sunt cele mai egoiste si invidioasefrustrated
o spun din propie experienta, deci nu va ofensati fetelor, si eu sunt tot fata dar din pacate asta e adv
daca e cu ciocolata tortul te rog sa mi-l dai toooooooooot

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt pe aceeaşi linie, şi femeia şi bărbatul.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Femeile pentru ca in general se agata de relatii si incearca sa tin barbatul cu orice pret langa ele de parca n-ar fi plina lumea de exemplare masculineoh go on

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai depinde, dupa majoritatea se spune ca femeile sunt mai egoiste, adevarul e oarecum undeva la mijloc. Oamenii sunt niste fiinte complexe iar egoismul apare evident cand suntem copii.Acum cum il intretinem sau ne lepadam de el tine de fiecare persoana in parte.Personal am intalnit atat femei cat si barbati, unii mai egoisti decat altii, altele mai egoiste decat altele.Sunt cazuri si cazuri.Adevarul e undeva la mijloc.Bafta!

| luckyman_4740 a răspuns:

Cred ca barbatii dar multi nu recunosc asta. imi dai ofelie de tort acum?happy

| Snow a răspuns:

Categoric baiatul. vrea sa fie iubit inca de la inceput insa el sa investeasca sentimentele pe parcursul relatiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii sunt egoisti, pentru ca femeia pune suflet in tot da si viata ei nu au cum sa inteleaga doar dupa ce isi vad copilu in brate devin si ei impliniti poate mai ne'egoisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Gânduri albe, aiurea rasp ai dat @leux barbatii sunt mai meschini