| Sawarekh a întrebat:

Femeile au intuitia sa stie daca ai avut putine contacte sexuale? Sau care cauta/nu cauta aventuri?

Intrebarea mea, credeti ca pot avea incredere? Stiu ca femeile sunt mult mai prudente cand vine vorba de sex neprotejat.

Cu ultima tipa, a fost o tipa care este doctor rezident,( ma gandesc ca ar fi constienta de boli) desi...a vrut sa facem neprotejat.

Am insistat sa facem neprotejat, in cele din urma am acceptat.

Am mai patit cu o tipa asta, care mi-a spus ca nu face cu nimeni neprotejat, dar cu mine a acceptat ca si-a dat seama ca nu am experienta.

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit dacă ai respecta planul Creatorului și pe viitor ai face sex numai după căsătorie.

| LordCristobal a răspuns:

Da,isi pot da seama usor daca esti mai experimentat sau neexperimentat.
Nu degeaba exista si vorba aia:,, Ce vede o femeie cu coada ochiului, nu vede RMN-ul si nicio alta aparatura medicala".

| helpforyou a răspuns:

Ai dat tu cxeva semne, ca esti neexperimentat. Posibil ea sa aiba mai multa experienta in interactiunea cu barbatii.

Acum ca a vrut neprotejat, este urmarea faptului ca te-a citit.

Cu toate ca bolile sexuale (unele) se pot transmite si prin sarut.