| Wassy2012 a întrebat:

Femeile mature doresc sa primeasca sex oral?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Nu conteaza varsta in materie de preferinte sexuale happy Si da, majoritatea femeilor vor sex oral. Iar cele care nu vor, probabil ca au avut experiente mai nefericite si stari incomode si nu vor mai mult de frica happy

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La fel ca adolescentele si cele mature au aceleasi dorinte sexuale, nu are importanta varsta

Răspuns utilizator avertizat
| cosmin2344 a răspuns:

Nu cred sa existe femeie sa nu-fi imaginat cel putin.

| Wassy2012 explică (pentru cosmin2344):

Dar cate femei au curajul sa vorbeasca cel putin despre acest lucru? Cate femei il si practica?

| stpu a răspuns (pentru Wassy2012):

99% il practica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce crezi ca nevoile sexuale se modifica cu varsta?

| Oana92 a răspuns:

Daca o femeie a avut parte de sex oral de calitate isi va dori din nou o astfel de experienta, indiferent de varsta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun confident al tau poate fi chiar mama ta, de ce nu o intrebi despre relatiile sexuale

| Forev3rAlone a răspuns:

Unele da, altele nu.Depinde foarte mult si de caracter si etc.

| Crisstttina a răspuns:

Ce femeie ar refuza sexul oral?

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Posibil.unele vor unele nu.dar 80% vor.

| mangojump a răspuns:

Toate femeile vor sex oral, dar putine au curaj sa iti spuna in fata ca vor asta.Asteapta sa faca barbatul primul pas, sa le linguseasca si sa le inmoaie pentru a accepta

| UltymateMe2 a răspuns:

Unele da dar 20% nu

| Wassy2012 explică:

Toate cred ca doresc, dar multe nu au puterea sa recunoasca.