| sensualus a întrebat:

Fetele, ce parere aveti despre femdom? Mai exact despre barbatii, daca se pot numi barbati, care accepta si chiar se supun orbeste acelor femei stapane. Sau e ceva care intr-o anumita masura ar produce o picanterie jucausa intr-un cuplu kinky?

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Sunt tot felul de oameni...cu tot felul de placeri..Eu una as sta departe de genul asta de barbat.Barbatul, barbatia si virilitatea au reprezentat si reprezinta paroxismul genului masculin si bineinteles aspectele care au atras intotdeauna admiratia feminina.
Barbatul a avut intotdeauna vocatia de lider. Sau cel putin o mare parte dintre barbati...big grin

| NnDWtf a răspuns:

Si barbatii si femeile care au fetisuri bizare au probleme psihice din cauza unor filme alb negru in care era vorba despre sclavi si stapani cu mult timp in urma, sau de la documentare cu stapanii cainilor.

| anne2222 a răspuns:

Barbatul mereu va avea admiratie pentru femeia puternica. Si supunerea asta poate este inconstienta...