| anonim_4396 a întrebat:

[fetele] ce parere aveti despre un baiat timid si rusinos care nu-i place sa se bage in seama,retras de lume[adica nu iese in oras,ii place mai mult sportul etc]si un bait care chiar daca nu esti prietenos cu el, el este cu tinehappy DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| anytimeanywhere a răspuns:

Cel deal doilea mi se pare de treaba, pe primul il caracterizeaza un proverb :"Pisica blanda, zgarie rau!"

| 141414 a răspuns:

Daca sunt in generala sau liceu s-ar putea zice ca sunt fraieri, nimeni n-ar vrea sa cunoasca asa ceva. Daca e mai mare, adult...amandoi pot fi interesanti